Startliste for stævne ved
Blåkilde Efterskole
den 27. januar 2013

Der tages forbehold for små ændringer.

Middelsvær lige åben - Heat 1 af 3
Nr. Fører Kanin
1 Poul Erik Kristensen Kentaur af Pecasus
2 Lene Bjerg Strandvejs Autumn Revolution
3 Lotte Svendsen Zentas Nardus Mylo
4 Linnea Ahrenschneider Oliver*s Alfa
5 Camilla Mørck Thuesen Hønsehusets Lillefod (V)
6 Mette Wraae Grell Stationbakken's Montaña Anemo (L)
7 Poul Erik Kristensen Faun af Pecasus
8 Lene Bjerg Stald Bellas This is it af Levade
9 Lisa Fiil Leeds Copacabana af All Star
10 Kirsten Bjerg Vi.P's Onyx
11 Linnea Ahrenschneider Oliver*s Daylight
12 Lotte Svendsen Ninkamus' Kalle K9
13 Poul Erik Kristensen Black Sweat af Pecasus (L)
14 Lene Bjerg Nidus' Veni Vidi Vici af Sommerly
15 Mette Wraae Grell Hopnin's Tequila
16 Camilla Mørck Thuesen Vi.P's Malakit (L)
17 Lisette Kongerslev Lykkes Falcon
18 Linnea Ahrenschneider Oliver*s Padme Amidala af Nicandri
19 Poul Erik Kristensen Lykkes Evita (L)
20 Lene Bjerg Stald Mølgaards A Little Dream Of Fir
21 Lotte Svendsen Ninkamus' Tigerdyr (let)
22 Mette Wraae Grell Ajtaks Dies Saturni
23 Lisa Fiil Vechkins Twister af Fionas
24 Kirsten Bjerg Sommerly's Miindy af Magic
25 Linnea Ahrenschneider Oliver*s Omega
Middelsvær lige åben - Heat 2 af 3
Nr. Fører Kanin
26 Rikke Renneberg Jordbærgårdens Sundae
27 Sara Halle Ankersen Vi.P's Dodge Viper (V)
28 Marianne Visby Laursen Levades Northern Light
29 Mette Wraae Grell Kaninbyen's Diablo
30 Lotte Svendsen Hønsehusets Tiny Virovitica "Tica"
31 Camilla Mørck Thuesen Fønix af Pecasus
32 Linnea Ahrenschneider Elmelys Dolly Parton
33 Janni Larsen Nødkærlunds Eros
34 Lisa Fiil Bellas Rockin Robin af Levade
35 Kirsten Bjerg Sommerlys Fine Maddison
36 Lisette Kongerslev Rainbow Dash
37 Sara Halle Ankersen Oliver*s Adam (L)
38 Marianne Visby Laursen Jordbærgårdens Kawasaki
39 Mette Wraae Grell Wraae's Raiders Of The Lost Ark (L)
40 Linnea Ahrenschneider Fionas Maya af Sommerly
41 Camilla Mørck Thuesen Dirty Mind af Pecasus (L)
42 Lisette Kongerslev Sheiks Treat Me Right
43 Lisa Fiil Bellas Challenger af Sommerly
44 Janni Larsen Stald Blues Herman Zobel d. I.
45 Mette Wraae Grell Stald Twisters Little Golden Cranberr
46 Marianne Visby Laursen Visbys Tzatziki
47 Linnea Ahrenschneider Elmelys Makita (L)
48 Kirsten Bjerg Winds Luke Skywalker (L)
49 Camilla Mørck Thuesen Sommerly's Sinai
50 Lisette Kongerslev Sheiks Manipulator
Middelsvær lige åben - Heat 3 af 3
Nr. Fører Kanin
51 Amalie Gravengaard Kayo af Pecasus (L)
52 Lisa Fiil Dundines Uldtot
53 Linnea Ahrenschneider Ahsoka
54 Mette Wraae Grell Wraae's GoodFellas
55 Edita Rimkute Pearcy
56 Marianne Visby Laursen Mikayas Faleraki
57 Janni Larsen Nødkærlunds Ziggy Stardust
58 Camilla Mørck Thuesen Castello (V)
59 Mette Wraae Grell Stald Dundines Roberto
60 Edita Rimkute Strandvejs East Revolution (L)
61 Linnea Ahrenschneider Oliver*s Beta
62 Kirsten Bjerg Leeds Wanna B af All Star
63 Lisette Kongerslev Friscos Bärdröm
64 Marianne Visby Laursen Visbys Elliniko Psomi
65 Karina Vilsbøll Sommerly's Nexus Butterflye
66 Mette Wraae Grell Sensei af Pecasus
67 Lisa Fiil Stald Bellas Apollo af Sommerly
68 Edita Rimkute Æblehavens Ti Amo Dorado
69 Linnea Ahrenschneider Oliver*s Armageddon
70 Janni Larsen Nødkærlunds Volga(let)
71 Karina Vilsbøll Sofiagårdens CirSun Vanessa Atalanta
72 Christine Vang Grif af Pecasus
73 Mette Wraae Grell Turbo's My First Love (L)
74 Edita Rimkute Strandvejs William