Middelsvær lige åben - Heat 1 af 3 |
Nr. |
Fører |
Kanin |
1 |
Betina Miller |
Sommerly´s Cavalleria Toscana (L) |
2 |
Charlotte Elleby |
Sundahls Spontan (M) |
3 |
Lene Gadkjær |
Bellas The Last Knight (M) |
4 |
Mette Brandbyge |
Midnatssol (M) |
5 |
Signe Brenholdt |
Stampestaldens Donatello (M) |
6 |
Bente Bøje Jensen |
Stald Fuglsangs Silver Black Magic (M) |
7 |
Maria Jansson |
Daggry (M) |
8 |
Maria Gadkjær |
Stjerneregns Lucy In The Sky With Diam (L) |
9 |
Tanja Pedersen |
Stampestaldens Maribelle (M) |
10 |
Karen Frederiksen |
Kandies Creative Muvo (L) |
11 |
Louise Hansen |
Sommerly´s Jellyfish Cloud (Jelly) (M) |
12 |
Patricia Møllnitz |
Klundtes Lies and Fireflies (L) |
13 |
Emma Frederiksen |
Kandies Macchiato Delta (M) |
14 |
Camilla Kirk Jensen |
Milleniums Eudoros Från Troja (M) |
15 |
Maria Jansson |
"Dumle" Vilsmøllegårdens Under The Dom (M) |
16 |
Jasmin Jansson |
Jordbærgårdens Never Forget (Milky Way (M) |
17 |
Laura Kähler Knudsen |
Klundtes Dragonshy (M) |
18 |
Maja Semberg |
Stjerneregns Juliette (M) |
19 |
Patricia Møllnitz |
Dundines Liva Weel (L) |
20 |
Marie Floutrup |
Klundtes Sept of Remembrance (M) |
21 |
Lisette Kongerslev |
Formørkelse (M) |
22 |
Lene Gadkjær |
Bellas Age of Extinction (L) |
23 |
Michele Langkjær |
Dundines Leonardo DiCaprio (L) |
24 |
Louise Hansen |
Auntie Freeze (M) |
25 |
Emma Funding |
Springers Rusty (M) |
Middelsvær lige åben - Heat 2 af 3 |
Nr. |
Fører |
Kanin |
26 |
Louise Tovgaard |
Sommerly´s Samaria (Tøssen) (M) |
27 |
Bente Bøje Jensen |
Krása Golden Kids (Lille My) (M) |
28 |
Lisa Hein |
Dagmar af Pecasus (M) |
29 |
Mette Brandbyge |
Milleniums Palermo (L) |
30 |
Maria Gadkjær |
Winds Lady Mastermind (M) |
31 |
Janni Brenholdt |
UniKins Cactus Jack (M) |
32 |
Julie Bøje Due Jensen |
Stald Fuglsangs Sedá Pikachu (M) |
33 |
Tanja Pedersen |
UniKins I Can't Love You (M) |
34 |
Karen Frederiksen |
Mælkebøttegaardens Java (L) |
35 |
Viktoria Behrendt Threms |
Stampestaldens Raphael (M) |
36 |
Michele Langkjær |
George Washington (L) |
37 |
Louise Hansen |
Haugens Consequences (L) |
38 |
Emma Frederiksen |
Èt (L) |
39 |
Camilla Kirk Jensen |
Klundtes Pass The Poems (M) |
40 |
Jasmin Jansson |
Hønsehusets Kingdom Dance (L) |
41 |
Sofie Stubben Brun |
Rådved Nygård's Mit Hood (L) |
42 |
Tanja Pedersen |
UniKins Fly Away (M) |
43 |
Karen Frederiksen |
Kandies León (M) |
44 |
Laura Kähler Knudsen |
Stjerneregns Nick (L) |
45 |
Maria Gadkjær |
Helsdams For Emotion (L) |
46 |
Maja Semberg |
Moslunds Clio (M) |
47 |
Patricia Møllnitz |
Funnys Akella (L) |
48 |
Viktoria Behrendt Threms |
Winds Izzina (L) |
49 |
Michele Langkjær |
Theodore Roosevelt (M) |
50 |
Louise Hansen |
Rådved Nygård's Lady Rainicorn (L) |
Middelsvær lige åben - Heat 3 af 3 |
Nr. |
Fører |
Kanin |
51 |
Marlene Bruhn |
Stampegårdens Disco Inferno (L) |
52 |
Lisa Hein |
Nidus' Nitidus af Flora (M) |
53 |
Janni Brenholdt |
Stampestaldens Leonardo (M) |
54 |
Tanja Pedersen |
Björklövets Radioactive (M) |
55 |
Karen Frederiksen |
Kandies Iron Man (M) |
56 |
Signe Brenholdt |
Stampestaldens La Paix (M) |
57 |
Julie Bøje Due Jensen |
Stald Fuglsangs Purple Araripe Manakin (M) |
58 |
Emma Frederiksen |
Moslund's Astra (L) |
59 |
Camilla Kirk Jensen |
Funnys Athena (M) |
60 |
Maja Semberg |
Stjerneregns Rosalee (L) |
61 |
Viktoria Behrendt Threms |
Klundtes Winter Wonderland (L) |
62 |
Michele Langkjær |
Jackie Kennedy (L) |
63 |
Tanja Pedersen |
Björklövets Highs and Lows (M) |
64 |
Karen Frederiksen |
Kandies Francesca (M) |
65 |
Louise Hansen |
Stald Neas Shapio Olaf (M) |
66 |
Jasmin Jansson |
Vilsmøllegårdens Holiday Inn (M) |
67 |
Marie Floutrup |
Winds Inaya (L) |
68 |
Lisette Kongerslev |
Hønsehusets I See the Light (L) |
69 |
Emma Funding |
Stald Fuglsangs Arrosas Renesmee (M) |
70 |
Laura Kähler Knudsen |
Blomstergaardens Batman (L) |
71 |
Emma Frederiksen |
Vilsmøllegårdens Pop Art Cow (L) |
72 |
Tanja Pedersen |
Funnys Quicksilva (M) |
73 |
Karen Frederiksen |
Kandies Mmutla Kalenci "Kalle" (L) |
74 |
Viktoria Behrendt Threms |
Klundtes Choking On Ink (L) |
75 |
Camilla Kirk Jensen |
Klundtes Haunted Forest (M) |
Svær lige - Heat 1 af 3 |
Nr. |
Fører |
Kanin |
1 |
Louise Tovgaard |
Tovgaards Mickey |
2 |
Camilla Kirk Jensen |
Klundtes Tales by Light |
3 |
Alison Bøje Due Jensen |
Stald Fuglsangs Arrosas Jacob Black |
4 |
Marlene Bruhn |
Jordbærgårdens Zombie |
5 |
Karen Frederiksen |
Nardus Viera Nadeza af Zenta |
6 |
Emma Frederiksen |
Kandies Klodshans |
7 |
Tanja Pedersen |
Klundtes Cloud Chaser |
8 |
Bente Bøje Jensen |
Preriens Ch. Leikur |
9 |
Julie Bøje Due Jensen |
Stald Fuglsangs Sedá Fennekin |
10 |
Janni Brenholdt |
Stampegårdens Kiss Goodnight |
11 |
Anja Semberg |
Sharpies Karma Kiss |
12 |
Lisette Kongerslev |
Hønsehusets A Whole New World |
13 |
Camilla Kirk Jensen |
Furukollens True by Match |
14 |
Emma Frederiksen |
Nikos Sana Meilé af Kandie |
15 |
Viktoria Behrendt Threms |
Skovvejens Desert Eagle |
16 |
Michele Langkjær |
Pletvangs Cougar |
17 |
Signe Brenholdt |
Stampestaldens Purpurella |
18 |
Tanja Pedersen |
Björklövets Little Sunset |
19 |
Jasmin Jansson |
Nødkærlunds Blue Lightning (Daim) |
20 |
Julie Bøje Due Jensen |
Hønsehusets Wild Wood |
21 |
Janni Brenholdt |
Taharas Ane |
Svær lige - Heat 2 af 3 |
Nr. |
Fører |
Kanin |
22 |
Alison Bøje Due Jensen |
Stald Fuglsangs Beige Prins Nikolai |
23 |
Emma Frederiksen |
Zentas SW Mygeeto |
24 |
Bente Bøje Jensen |
Stald Fuglsangs Beige Prins Vincent |
25 |
Charlotte Elleby |
Nymåne |
26 |
Lisette Kongerslev |
Jordbærgårdens Too-Ticki (u) |
27 |
Tanja Pedersen |
UniKins Isla Calero |
28 |
Mette Brandbyge |
Hønsehusets Escape Route |
29 |
Maria Jansson |
"Smil" Møllerhusets Hero-Smile Wonder |
30 |
Sofie Stubben Brun |
Galaxy Prada |
31 |
Janni Brenholdt |
Stampestaldens Bulmers Norman |
32 |
Louise Hansen |
Furukollens Everglow |
33 |
Emma Frederiksen |
Mælkebøttegaardens Rambuton |
34 |
Anja Semberg |
Nødkærlunds Pistacia |
35 |
Rasmus Bjerner |
Bygholms Vision of the Ocean |
36 |
Bente Bøje Jensen |
Stald Fuglsangs Red Moonlight On The Bayou |
37 |
Charlotte Elleby |
Bjørkebakkens Ljuvliga Lycka |
38 |
Michele Langkjær |
Vesterleds New Lumumba |
39 |
Signe Brenholdt |
Funnys Amira |
40 |
Mette Brandbyge |
Sundahls Strålende |
41 |
Maria Jansson |
"Polly" Jordbærgårdens Survivor Tree |
Svær lige - Heat 3 af 3 |
Nr. |
Fører |
Kanin |
42 |
Lisa Hein |
Nidularis' Nerium af Sommerly |
43 |
Marie Floutrup |
Top Star Mix af Gress |
44 |
Emma Frederiksen |
Mælkebøttegaardens Avocado |
45 |
Tanja Pedersen |
Bellas Queen of Hearts |
46 |
Karen Frederiksen |
Stampegårdens La Vaque (Belle) |
47 |
Bente Bøje Jensen |
Stald Fuglsangs Red Eclipse Of The Moon |
48 |
Julie Bøje Due Jensen |
Silverados Catching Stars (Lincon) |
49 |
Marlene Bruhn |
Sheiks Nysgerrige Nille |
50 |
Charlotte Elleby |
Hønsehusets Between Two Worlds |
51 |
Janni Brenholdt |
Stampestaldens Else Lindstow |
52 |
Lisette Kongerslev |
Bellas Fancy Thora |
53 |
Maria Jansson |
"Candy" Jordbærgårdens Light a Candle |
54 |
Viktoria Behrendt Threms |
Funnys Ursus |
55 |
Karen Frederiksen |
Aries Sri Lila |
56 |
Emma Frederiksen |
Kandies Summered Beta |
57 |
Tanja Pedersen |
Oceans Punta Uva af Sofiagården |
58 |
Bente Bøje Jensen |
Stampegårdens Made With Magic ( Milio ) |
59 |
Julie Bøje Due Jensen |
Stald Fuglsangs Silver Bella |
60 |
Charlotte Elleby |
Sundahls Gemytlig |
Elite lige - Heat 1 af 3 |
Nr. |
Fører |
Kanin |
1 |
Karen Frederiksen |
Zentas Nardus Nadéj Nepamora |
2 |
Emma Frederiksen |
Møllerhusets Interstellar |
3 |
Viktoria Behrendt Threms |
Stampegårdens Agent Venom |
4 |
Maria Gadkjær |
Sommerlys Triangulum Galaxy |
5 |
Camilla Kirk Jensen |
Bjørkebakkens Touch of Love |
6 |
Lisette Kongerslev |
Sundahls Innkeeper |
7 |
Charlotte Elleby |
Bjørkvangs Akari Tatsushiro |
8 |
Betina Miller |
Oceans Playa Blanca af Sofiagården |
9 |
Patricia Møllnitz |
Dundine's GCh. Silvia |
10 |
Signe Brenholdt |
Stampegårdens Central Park |
11 |
Mette Brandbyge |
Vilsmøllegårdens Ch Trivago |
12 |
Camilla Kirk Jensen |
UniKins GCh. Countdown |
13 |
Maria Jansson |
"Mars" Vilsmøllegårdens Potato Chip Po |
14 |
Maria Gadkjær |
Malegas Asterix |
15 |
Viktoria Behrendt Threms |
Hybens Ogmios Marley |
16 |
Lisa Hein |
Nardus' Nidularis af Flora (Vildtgule) |
17 |
Lisette Kongerslev |
Hønsehusets Balouline |
18 |
Marie Floutrup |
Klundtes Nightmare Moon |
Elite lige - Heat 2 af 3 |
Nr. |
Fører |
Kanin |
19 |
Louise Hansen |
Sofiagårdens Shanghai F1 |
20 |
Camilla Kirk Jensen |
Stampegårdens Tippy Toe |
21 |
Jasmin Jansson |
Bellas Spot On |
22 |
Charlotte Elleby |
Haugens Primrose Dream |
23 |
Tanja Pedersen |
Hønsehusets Dead Man's Chest |
24 |
Marlene Bruhn |
Jordbærgårdens Sjötroll |
25 |
Alison Bøje Due Jensen |
Stald Fuglsangs Sedá Eevee |
26 |
Lene Gadkjær |
Malegas Obelix |
27 |
Camilla Kirk Jensen |
Stampegårdens Ch. Wild N' Reckless |
28 |
Lisette Kongerslev |
Lykkes Ch. JoJo |
29 |
Betina Miller |
Oceans Playa Cocles af Sofiagården |
30 |
Patricia Møllnitz |
Eskirs Ch. Ziyu Al Yaqoub |
31 |
Mette Brandbyge |
Bellas Ch Lucie Kaas |
32 |
Charlotte Elleby |
Sundahls Ch. Goat Boy |
33 |
Tanja Pedersen |
UniKins Blackout |
34 |
Marlene Bruhn |
Jordbærgårdens Mymlan |
35 |
Signe Brenholdt |
Taharas Ch. Olau |
36 |
Lene Gadkjær |
Zentas Parkour |
Elite lige - Heat 3 af 3 |
Nr. |
Fører |
Kanin |
37 |
Maria Jansson |
"Merci" Vangs Dr. Shepard |
38 |
Rasmus Bjerner |
Oceans Inside Out af Bella |
39 |
Camilla Kirk Jensen |
Klundtes Second Shot |
40 |
Lisette Kongerslev |
Vilsmøllegårdens Momondo |
41 |
Betina Miller |
Rozettas Plectrum |
42 |
Charlotte Elleby |
Hønsehusets Luv A Bye |
43 |
Tanja Pedersen |
UniKins Lie To Me |
44 |
Marlene Bruhn |
Jordbærgårdens Sprite |
45 |
Patricia Møllnitz |
Funnys Inabi Uchiha |
46 |
Camilla Kirk Jensen |
Eikhaugens Ch. Back in Business |
47 |
Mette Brandbyge |
Fortunas Sight of Glory |
48 |
Alison Bøje Due Jensen |
Haugens Wolf Moon |
49 |
Lisette Kongerslev |
Friscos Ingen Dröm Är För Stor |
50 |
Anja Semberg |
Elmelys Glenbriar (Fugu) af Fionas |
51 |
Charlotte Elleby |
Sundahls GCh. Ella |
52 |
Camilla Kirk Jensen |
Klundtes Crystal Arrow |
53 |
Tanja Pedersen |
Klundtes Shady Daze |
54 |
Marlene Bruhn |
Bellas Fancy Una |
Veteran lige - Heat 1 af 2 |
Nr. |
Fører |
Kanin |
1 |
Lisa Hein |
Fionas Deadly Dedication |
2 |
Karen Frederiksen |
Nardus Nikos Nieodemus af Zenta |
3 |
Lene Gadkjær |
Sofiagårdens Ch. Wizz Air |
4 |
Lisa Hein |
Nidus' SCh. Nardus Stricta af Sommerly |
5 |
Helena Äikäs |
Sommerly's Ch. Cool II Sun |
6 |
Alison Bøje Due Jensen |
Visbys Malahide C. |
7 |
Betina Miller |
Players Pikeur af Flora (V) |
8 |
Lisa Hein |
Players Nivalis af Flora |
9 |
Karen Frederiksen |
Kandies James Grieve Beta |
10 |
Lene Gadkjær |
Vangs Chamber of Secrets |
11 |
Nikoline Nikolajsen |
Sofiagårdens Shapes Of Summer |
12 |
Marlene Bruhn |
Iraklis' Ch. Bilbao Oviedo af Kildevan |
13 |
Jasmin Jansson |
Nødkærlunds Lumia |
14 |
Lisa Hein |
Flora Narcissus (Noah) |
Veteran lige - Heat 2 af 2 |
Nr. |
Fører |
Kanin |
15 |
Helena Äikäs |
Silverados Circurious |
16 |
Karen Frederiksen |
Milkas Zenna Safrina |
17 |
Alison Bøje Due Jensen |
Sheiks Ch. Treat Me Right |
18 |
Maria Gadkjær |
Sofiagårdens Olympic Air |
19 |
Charlotte Elleby |
Hønsehusets Ch. Casino Royale |
20 |
Lisa Hein |
Nardus' Neottia Nepalensis af Zenta |
21 |
Betina Miller |
Fionas Jazz Jack |
22 |
Nikoline Nikolajsen |
Stald Neas NiFi Linguini |
23 |
Marlene Bruhn |
Hønsehusets Ch. Sniff |
24 |
Lisa Hein |
SCh. Neottia Nidus-avis |
25 |
Helena Äikäs |
Sofiagårdens Niva Bond 007 |
26 |
Alison Bøje Due Jensen |
Blancos Epata Abu Sir |
27 |
Louise Hansen |
Lykkebos Mariyo (Mario) |