Startliste for stævne ved
Grønt område i Køge
den 17. december 2011

Der tages forbehold for små ændringer.

Middelsvær lige
Nr. Fører Kanin
1 Anna Katrine Husted Lyngholm's I Belive In Nuller
2 Didde Bøtcher Baloos Dakisha Mijake
3 Lisa Hein Flora Lavender
4 Trine Møldrup MaPos Little Beauty Sunshine
5 Nanna Christensen Taharas Paint Me With Happiness
6 Marianne F. Nielsen Lyngholms New Delhi
7 Anna Katrine Husted Funnys Napoli Nani
8 Camilla Ankerstjerne CAs Asterisk Alor Setar
9 Lisa Hein Rosa
10 Mette Wind Winds Pandoriana Pandora
11 Trine Møldrup Rosas Costa Del Sol
12 Nanna Christensen Clausens Twix
13 Anna Katrine Husted CAs Swepper Dusty
14 Lisa Sinnerup Gress Zentas A Star Is Born
15 Charlotte Dollerup Eventyrriget´s Sudoku
16 Lisa Hein Lilje
17 Camilla Ankerstjerne CAs Asterisk Bakit Baru
18 Tanja Skou Pedersen Tigerdyret
19 Anna Katrine Husted Funnys I Will Always Love You
20 Trine Møldrup CAs Asterisk Sungai Petani
21 Nanna Christensen Baloos Tivi Tobey
22 Marianne F. Nielsen Lucky
23 Lisa Sinnerup Gress Funnys Martino
24 Camilla Ankerstjerne Funnys Jolie Aimé
25 Anna Katrine Husted Zentas Fit For Fight
26 Tanja Skou Pedersen Shamigo's Kikaloo Kimico
27 Rigmor Kristiansen Moonlight's Hugo
28 Mette Wind Winds Xavier Zirlaczi
29 Ida Knudsen Kaninhøjens Canopus
30 Emilie Strange Wismann Ninus Ida
31 Anna Ravn Jokers Malibue


Middelsvær kroget
Nr. Fører Kanin
1 Anna Katrine Husted Zentas Fit For Fight
2 Trine Møldrup CAs Asterisk Sungai Petani
3 Lisa Hein Rosa
4 Camilla Ankerstjerne CAs Asterisk Bakit Baru
5 Nanna Christensen Baloos Tivi Tobey
6 Mette Wind Milleniums Spicy Dream
7 Tanja Skou Pedersen Shamigo's Kikaloo Kimico
8 Anna Katrine Husted Funnys I Will Always Love You
9 Didde Bøtcher Baloos Dakisha Mijake
10 Lisa Sinnerup Gress Zentas A Star Is Born
11 Trine Møldrup Rosas Costa Del Sol
12 Lisa Hein Lilje
13 Mette Wind Winds Caliban Centauru
14 Camilla Ankerstjerne CAs Asterisk Alor Setar
15 Marianne F. Nielsen Lucky
16 Anna Katrine Husted Funnys Napoli Nani
17 Nanna Christensen Taharas Paint Me With Happiness
18 Tanja Skou Pedersen Tigerdyret
19 Trine Møldrup MaPos Little Beauty Sunshine
20 Mette Wind Fionas Kips Bay
21 Lisa Hein Flora Lavender
22 Camilla Ankerstjerne Funnys Jolie Aimé
23 Anna Katrine Husted Lyngholm's I Belive In Nuller
24 Emilie Strange Wismann Milkas Holger
25 Lisa Sinnerup Gress Funnys Martino
26 Marianne F. Nielsen Lyngholms New Delhi
27 Charlotte Dollerup Eventyrriget´s Sudoku
28 Ida Knudsen Kaninhøjens Prins
29 Frederikke Christiansen Hønsehusets Prazo Potawatomi
30 Mette Wind Winds Xavier Zirlaczi
31 Rigmor Kristiansen Moonlight's Hugo


Veteran let lige
Nr. Fører Kanin
1 Mette Wind Gaunbys Do Not Disturb
2 Marianne F. Nielsen Internat Ying
3 Mette Wind Winds Miss Sheila De La Vega


Veteran middelsvær lige
Nr. Fører Kanin
1 Mette Wind Winds Kala
2 Lisa Hein Mimrelunds Baldrian
3 Mette Wind Winds Ch. Fido Dido Boy


Veteran middelsvær kroget
Nr. Fører Kanin
1 Mette Wind Winds Kala